Güncel

Başkan Kavruk, kulübün faaliyetlerini anlattı

Aydın Kartalları Spor kulübü Başkanı ve aynı zamanda Aydın Beşiktaşlılar Derneği yönetim kurulu üyesi olan Kadir Kavruk genel kurul öncesi kulübün faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.


Başkan Kadir Kavruk, Aydın Kartalları Spor Kulübü’nün yaklaşık 6 yıldır faaliyetlerine devam ettiğini belirtti. Başkan Kavruk, "Bu süre zarfında yüzlerce çocukla kaynaştık. El ele gönül gönüle bir yerlere getirmek için çalışıyoruz. Bu yılda kulübümüz patlama yaptı. 3 çocuğumuzun başka kulüplere transferini gerçekleştirdik. Bunlardan bir tanesi Göztepe Spor Kulübü, bir tanesi Kuşadasıspor, bir tanesi de Manisaspor. Aydın’da profesyonel takım olmadığı için dışarıya vermek zorundayız. Orada daha iyi maç imkanları olduğu için, şuan da projeler bu şekilde devam ediyor.

‘’KONGRE SAYIMIZI ÇOĞALTTIK’’

Aydın Beşiktaşlılar Derneği kongre üyeliği hakkında bilgiler veren Kavruk, "Göreve başladığımızda 8-10 tane kongre üyemiz vardı. Bu yıl onu da hızlandırdık. Yaklaşık 35 yakın Aydın Merkez’de kongre üyemiz oldu. Bunu daha da çok çoğaltmayı düşünüyoruz" dedi.