Yörüyen, güven tazeledi

Aydın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın 23. Olağan Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Rıza Yörüyen ve ekibi güven tazeledi. Yörüyen, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Aydın Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (Aydın SMMMO) 23. Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Rıza Yörüyen’in Demokrasi Grubu güven tazeledi. Yapılan oylamada 379 oy kullanıldı. 3 oyun geçersiz sayıldığı seçimde, Demokrasi Grubu 357 oy alırken, bağımsız aday Mustafa Cevdet Akbay’a ise 16 oy çıktı. Üst birlik delegelerinin tamamı da Başkan Yörüyen’in listesinden seçildi.

Aydın SMMMO’nun yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Rıza Yörüyen, Jülide Vardar Bekem, Engin Ünsal, Şerafettin Ayfer ve Ramazan Karalar. Denetleme kuruluna Nevzat Akıncı, Gülperi Yavuz Elmascan ve Günay Tıkkın seçildi. Ahmet Göbekli, Pınar Albayrak, Serkan Akkaya, Hüseyin Yalçın ve Ahmet Daldal ise disiplin kurulu üyeleri olmaya hak kazandı. TÜRMOB delegeliklerine ise Rıza Yörüyen, Fettah Açan, Aykut Karaşah, Yılmaz Aktaş, Özlem Arıcan, Ahmet Karaoğlu, Ceyhan Erdoğan, Serhat Çevik, Seçkin Çetin, Somer Dursun, Saadet Sultan Altıntaş, Ülkü Yılmaz, Mustafa Ozan Karınca, İsmail Yılmaz ve Yasemin İlhan seçildi.

‘BİRLİK VE BERABERLİK’ VURGUSU

Teveccüh ve oylarından dolayı meslektaşlarına teşekkür eden Yörüyen, 3 yıllık görev süreleri boyunca birlik ve beraberliği koruma bilinciyle çalışma yaptıklarını vurguladı. “Güçlü ve güzel bir aileyiz. Bunu sandıkta da gördük” diyen Yörüyen, meslekî sorunların çözümü konusundaki mücadelelerini önümüzdeki dönemde de kararlılıkla sürdüreceklerini ifade etti.