Yıldızspor'dan 2 sponsorluk anlaşması

Bu sezonda ilk kez Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) mücadele edecek olan Yıldızspor, Maren Enerji A.Ş ve Kipaş Çimento A.Ş ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8. Grupta yer alan takımlardan Yıldızspor, Maren Enerji A.Ş ve Kipaş Çimento A.Ş ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmanın imzalanması dolayısıyla düzenlenen yemekli organizasyonda konuşan Kulüp Başkanı Kaya Özcan, deplasman maçlarında Maren Enerji, iç saha maçlarında ise Kipaş Çimento A.Ş firmasının KÇS isimli logosunun yer aldığı reklamı ile sahaya çıkacaklarını ifade ederek, “Sponsorlarımız büyük destekte bulundular. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Kulübümüzde 23 yönetici arkadaşımız canını dişine takarak bu kulübü bugünlere getirdiler. Yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Büyük özveriyle çalışıyorlar. Böyle bir kulübün Türkiye’de sayısı çok azdır. Oyuncuları elimizden geldiğince destekledik, desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

“ARTARAK DEVAM EDECEK”

Maren Enerji Genel Müdürü Mehmet Şişman, Yıldızspor’un altyapıya verdiği öneme değinerek, “Maren – Yıldızspor işbirliğinin bu yılla sınırlı kalmayacağını vurgulamak istiyorum. İşbirliğimiz bundan sonraki süreçte de artarak devam edecek” yorumunu yaptı.

Konuşmaların ardından Özcan ve Şişman, üzerinde reklamların yer aldığı formaları giyerek objektiflere poz verdi. Geceye, kulüp yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular katıldı.