Yaza özel hediyeler Novada’da

Novada Outlet Söke, 20 Temmuz - 3 Ağustos tarihleri arası 100 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 99 kişi birbirinden güzel hediyelerden birine anında sahip olacak.

Kuşadası, Söke, Didim, Bodrum gibi gözde tatil beldelerinin kesişim noktasında yer alan, kaliteli ve cazip alışveriş deneyimi yaşatan, aynı zamanda ulusal ve uluslararası markaları keyifli bir alışveriş ortamında bölge halkıyla buluşturan Novada Outlet Söke’de yaz fırsatları bitmiyor.

Bölgenin ilk açık hava konseptli outlet alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan ve her yaştan ziyaretçisinin dolu dolu bir gün geçirmesini sağlayacak şekilde planlanan Novada Outlet Söke’de, Yaz Kampanyası 20 Temmuz tarihinde başlıyor.

Keyifli bir yaz alışverişi için Novada Outlet Söke’yi tercih edenleri sürpriz hediyeler bekliyor. 3 Ağustos tarihine kadar aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışveriş yaparak fatura veya fişleri ile kayıt masasına gelen ilk 99 kişi birbirinden güzel hediyelerden birini kazanıyor olacak.

Novada Outlet Söke’nin kampanyasına katılan ziyaretçiler cırtlı oyun ve badminton setinden plaj havlusu ve frizbi setine, plaj topu ve badminton setinden cam su şişesi ve soğutucu çanta setine, güneş şemsiyesinden, seyahat çantasına binlerce üründen biri anında hediye.

Novada Outlet Söke, Ege mimarisinin sıcaklığı ve zengin marka karmasıyla açık havada alışveriş keyifi yaşamak ve yaz fırsatlarından yararlanmak için herkesi davet ediyor.