WUSHU MÜSABAKALARI İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen Wushu Minik, Küçük, Yıldız, Genç ve Büyükler Sanda ve Tao İl Birinciliği müsabakaları izleyenleri adeta büyüledi.

Efeler Mimar Sinan Spor Salonunda gerçekleştirilen ve Aydın Wushu İl Temsilciliğinin faaliyet takviminde yer alan müsabakalara Aydın genelinde yaklaşık 100 sporcu yer aldı.

Miniklerin Gösterisi Büyüledi

Minik sporcuların wushu mücadelesi izleyiciler tarafından büyük beğeni aldı. Çok küçük yaşlarda olmalarına rağmen gösterdikleri performans ile adeta izleyenleri büyüleyen minik sporcuları müsabakaların ardından kendi sıkletlerinde madalya aldılar.

Aynı zamanda müsabakalar sonucunda altın madalya kazanan sporcular Aydın’ı Türkiye Şampiyonasında temsil etmek hakkı kazandılar.

Müsabakalar sonucunda sıkletinde derece elde eden sporculara Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından madalya takdim edildi.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü müsabakalarda ter döken tüm sporcuları tebrik etti ve Aydın’ı Türkiye Şampiyonasında temsil edecek olan sporculara başarılar diledi.