Güncel

Taşkın Cerit güven tazeledi

Aydın Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Taşkın Cerit ve yönetim kurulu yapılan 4. Olağan genel kurul sonrasında yeniden seçilerek güven tazeledi.

Aydın Beşiktaşlılar Derneği’nin 4. Olağan genel kurulu Efeler Çeştepe Mahallesi Düğün Salonunda coşkulu bir kalabalıkla yapıldı. Tek liste ile gidilen kongrede Başkan Cerit ve ekibi tekrar seçildi. Kongreye Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, Aydın Ticaret Odası Meclis Başkanı Coşkun Cerit, AYGİAD Başkanı Fikret Utku Uyanık, Aydın Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Hayrettin Dincil ile yönetim kurulu üyeleri katılarak Başkan Cerit’e destek verdi.

Kongrede konuşan Başkan Cerit; “Üç sene önce seçildiğimiz günden bugüne kadar derneğimiz adına önemli işlere imza attık. Daha öncede söylediğim gibi biz Beşiktaş’ın olduğu her platformda Aydın’ı, Aydın’da da Beşiktaş’ı büyük bir onurla temsil ediyoruz. Önümüzdeki süreçte derneğimizin daha iyi yerlere gelmesi için var gücümüzle çalışacağız. Bizleri tekrar bu göreve seçen üyelerimize teşekkür ederim” dedi.

YENİ YÖNETİM

Yeni yönetim Coşkun Cerit, Semra Bayraktar, Bahri Kumral, Kadir Kavruk, Ahmet Raşit Bilgen, Orkun Kırcı, Hakan Özkonuk, Selim Çelik, Murat Işıkoğlu, Ufuk Karabıyık, Tuğba Yıldırım, Hüseyin Erbilge, Emre Birli, Murat Ali Çakmak’tan oluştu.