Şef, hemşiresine kavuştu

Anadolu Ajansı Aydın İl Temsilcisi Ferdi Uzun, Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi'nde görev yapan Hemşire Yasemin Özdemir'le, görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

Anadolu Ajansı (AA) Aydın temsilcisi gazeteci Ferdi Uzun (31), Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Yeni Doğan Yoğun Bakım Hemşiresi Yasemin Özdemir(28) ile görkemli bir düğün sonrasında dünya evine girdi.

İki yılı aşkın süredir Anadolu Ajansı Aydın Temsilciliği görevini sürdüren Gazeteci Ferdi Uzun, Hemşire Yasemin Özdemir ile yaşamını birleştirdi. Resmî nikahlarını geçtiğimiz günlerde dillere destan bir şekilde kıyan Uzun ve Özdemir, Manisa'da gerçekleştirilen düğün ile mutlu sona ulaştı. Siyah İnci Garden Kır Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğünde damat Ferdi Uzun'u akrabaları, dostları ve Aydın'da görev yapan gazeteci arkadaşları yalnız bırakmazken Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (ABGC) Başkanı Cem Ulucan da düğüne katıldı. Unutulmaz bir gecenin yaşandığı düğün töreninde mutlulukları gözlerinden okunan Ferdi ve Yasemin çifti, şarkılar eşliğinde kendilerini yalnız bırakmayan konuklarla gece geç saatlere kadar gönüllerince eğlendi. Aydınlı gazeteciler ile birlikte düğün sonunda Aydın zeybeği oynayan mutlu çift, geceyi İzmir Marşı söyleyerek tamamladı. Düğün töreni sonunda Uzun ve Özdemir aileleri tebrikleri kabul etti.