Özmen'den Çankır'a: Bahane değil, hizmet üretin

AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, CHP İl Başkanı Ali Çankır’a, “Hizmet üretemediğinizde AK Parti’yi bahane etmeyi bırakın. Yerelde iktidar sizsiniz. Bahane değil, hizmet üretin” sözleriyle seslendi.

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen’den Büyükşehir Belediyesi’nce gerçekleştirilecek olan arıtma tesisi projesinin iktidar tarafından engellendiğini iddia eden CHP İl Başkanı Ali Çankır’a yanıt geldi. Yerel iktidarın CHP’de olduğunu anımsatan Özmen, “Bahane değil, hizmet üretin” yorumunu yaptı.

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Özmen, “Aynaya bakın, Aydın’da kimin çatırdadığını görürsünüz. Aydın’ın en büyük ilçeleri ile Büyükşehir’in geçim kavgası geçen dönemi aratmayacak gibi. Sizin kısır çekişmeleriniz yüzünden Aydın kaybediyor. Şehrin içinde üç tane eseriniz ortada. Eski otogar, eski minibüs garajı, eski Aydınspor tesisleri. Hoş, şehir merkezinde hemşerilerimizin otopark ihtiyacını da karşılıyor şimdilik bu gecikme. Bu bakımdan bu yerler ile ilgili projeniz yoksa buraları otopark olarak dizayn edin de buraya da bir suçlu aramak durumunda kalmayın” ifadelerini kullandı.

“GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ”

“Anlaşılan Büyükşehir’in yönetim anlayışında değişen bir şey olmamış, olmayacak” görüşünü savunan Özmen, şöyle devam etti: “Yapamadıkları, beceremedikleri her işin suçlusu olarak Hükümeti sorumlu tutan anlayış Aydın’a bir 5 sene daha kaybettirecek. Görünen köy kılavuz istemez. ‘Oynayamayan gelin yerim dar der’ atasözümüz. Geçen dönem vaat edip de yapamadıkları battı çıktıları Karayollarına ihale eden anlayış bu seferde kokudan akılları başlarından gidince arıtmaya takıldı.”

“DAHA ÇOK SAHİP ÇIKIYORUZ”

AK Parti’nin dağılıp çözülmediği gibi birlik ve beraberliğini de güçlendirdiğini belirten Özmen, “AK Parti’ye siz saldırdıkça davamıza daha çok sahip çıkıyoruz. Bu nedenle hizmet üretemediğinizde AK Parti’yi bahane etmeyi bırakın artık. Yerelde iktidar sizsiniz, bahane değil, hizmet üretin” değerlendirmesinde bulundu.