Özdemir'den 'CHP'ye üye olun' çağrısı

CHP Kadın Kolları İl Başkanı Ayşe Özdemir, yereldeki başarıyı genele taşımak için var güçleriyle çalışacaklarını belirterek, “Bu süreçte kadınlarımızı, genç kızlarımızı Cumhuriyet Halk Partisine üye olmaya davet ediyorum” dedi.


CHP Kadın Kolları Aydın İl Başkanı Ayşe Özdemir, ilçe kadın kolu başkanlarıyla salgın dönemindeki ilk yüz yüze toplantısını gerçekleştirdi. Sosyal mesafe kuralına uygun olarak gerçekleştirilen toplantıda hem Aydın hem de ülke gündemindeki konular ele alındı.

Toplantıya ilişkin açıklamalarda bulunan Özdemir, “Son dönemlerde ilimizde de artan şiddet haberleri üzerine aktif çalışmalar yaparak farkındalığın arttırılması ve bu konuda sıkıntı yaşayan kadınlarımızın, çocuklarımızın her daim yanında olduğumuzun bilinmesini isteriz. Toplantı gündemimizde aynı zamanda ekonomik krizin aileler ve kadınlar üzerindeki etkisi ve yapabileceklerimiz görüşüldü. Önümüzdeki süreçte halkımızın istekleri doğrultusunda projeler üretip, çalışmalar yapmak yereldeki başarımızı genele taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Bu süreçte kadınlarımızı, genç kızlarımızı Cumhuriyet Halk Partisine üye olmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

“BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ”

Ayşe Özdemir, “Aydınlık Türkiye Cumhuriyetimizi yeniden güçlü parlamenter sistemi ve demokrasi ile taçlandıralım. Mutlu insanların yaşadığı Türkiye'yi birlikte inşa edelim. Bu irade ve güç kadınlarda var. Ülkemizin nüfusunun yarısını biz kadınlar oluşturuyoruz. Kadınlar isterse başarılı olur. Birlikte başaracağız” değerlendirmesinde bulundu.