Oğuzhan Koç ve Yeni Türkü Söke’de hayranlarıyla buluşacak

Kaliteli ve cazip alışverişin adresi haline gelen Novada Outlet Söke, bu yaz müzik dünyasının sevilen isimleriyle ziyaretçilerine müzik ziyafeti yaşatıyor.Söke ve yakın bölgesinin buluşma noktası haline gelen Novada Outlet Söke, her yıl eğlenceli ve dinamik etkinliklere imza atıyor. Ulusal ve uluslararası markaları keyifli bir alışveriş ortamında bölge halkıyla buluşturan Novada Outlet Söke’de bu yaz çok renkli geçecek.

Ege’nin en keyifli, en avantajlı alışveriş ve yaşam merkezi olarak ziyaretçilerimiz tarafından tercih edilmenin mutluluğu ile birbirinden farklı etkinlik programları hazırlayan Novada Outlet Söke; müzik dünyasının sevilen isimleriyle harika bir müzik ziyafeti yaşatıyor.

28 Temmuz Cumartesi günü pop müziğin sevilen isimlerinden Oğuzhan Koç ve 25 Ağustos Cumartesi günü kendilerine has tarzları ve yorumlarıyla Yeni Türkü konserleriyle Novada, Ege’nin en eğlenceli merkezi olmaya devam ediyor.

Novada Outlet Söke, Ege mimarisinin sıcaklığı ve zengin marka karmasıyla açık havada alışveriş keyfi yaşamak ve saat 21:00’de başlayıp ücretsiz gerçekleşecek konserlerinde coşku dolu zaman geçirmek için herkesi alışveriş merkezine davet ediyor.