Milletvekili Savaş, “Kazanan Aydın olacak”

AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, yeni dönemde Aydın’da kalkınma ve büyümenin hızlı bir şekilde olacağını dile getirdi.AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz ve Rıza Posacı, Ankara'da Aydın’a yapılacak yatırımlar için önemli temaslarda bulunmaya devam ediyor.

Aydınlı vekiller, Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol ve partililerle birlikte Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’u makamında ziyaret etti. Bakan Selçuk ile Aydınlı vekiller, Aydın’da yapılacak çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

İlk hedeflerinin yeni ve güçlü Türkiye'den daha fazla pay alacak bir Aydın inşa etmek olduğunu belirten AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, “Yeni dönemde en büyük gücümüz Aydın halkının artan desteği ve elde edilen bu başarıdan dolayı Sayın Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın takdir ve büyük destekleridir. Taşından, toprağından bereket akan Aydın'a çok önemli dokunuşlarda bulunacağız. Sayın Bakan gücümüze güç kattı. Vatandaşlarımız her geçen gün yaşanacak güzel gelişmeleri daha fazla hissedecekler. Biz elimizi taşın altına koyacağız ama hemşehrilerimizin desteği şart" dedi.

24 Haziran seçimlerinin sonucuna baktıklarından kazanan Türkiye ve Aydın olduğunu vurgulayan Savaş, seçmenin sandığa yansıttığı iradenin 4 AK Partili milletvekili ve bir Bakanla neticelendiğini, vatandaşların artan desteğiyle birlikte Aydın'a iktidar elinin daha fazla uzanacağını ifade etti. Yeni dönemin tek şifresi bulunduğunu, bunun da kalkınacak ve büyüyecek Aydın olduğunu vurgulayan Savaş "24 Haziran öncesi ilçe ilçe, mahalle mahalle, çarşı pazar her yeri dolaştık. On binlerce vatandaşımızın elinden tuttuk. Hepsi aynı şeyi istiyor. Herkes, 'Daha fazla kalkınalım, bu taşı, toprağı birlikte işleyelim, bu denizi birlikte dünyaya açalım' diyor. Ankara'da ciddi temaslarımız var. Aydın'ı, Kuşadası'nı, Didim'i, Söke’yi, Nazilli'yi çok daha saygın ve tanınır kılacağız. Diğer tüm ilçelerimizi sahip oldukları değerle buluşturma vakti gelmiştir" şeklinde konuştu.