Mersin’den ‘birinci lig’ teşekkürü

Aydın Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımı’nın birinci lige çıkması sevinç yarattı. Kulüp Başkanı Polat Bora Mersin, başarının yakalanmasında emeği geçen herkesi kutladı.


Aydın Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Polat Bora Mersin, kulübün Erkek Voleybol Takımı’nın birinci lige çıkmasına ilişkin açıklamada bulundu.

Mersin, “Aydın Büyükşehir Belediyespor Erkek Voleybol Takımımızın birinci lige çıkma başarısını yakalamasında emeği geçen herkesi kutluyorum. Kulüp olarak faaliyet gösterdiğimiz bütün branşlarda olduğu gibi Filenin Efelerine desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’na desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. Ayrıca 4 yıldır 2.ligde mücadele ederken bu takımın başarısı için mücadele eden formasını terleten bütün sporcu kardeşlerime de teşekkürü borç bilirim. Başarı sadece bugünün değil geçmişin de başarısıdır. Tekrar dan geçmişten bugüne emeği geçen bütün sporcularımıza ve onlarla birlikte takım da birlik beraberlik ruhunu oluşturan Hocamız Onur Göçmengil ve takım Kaptanımız Görkem Göçmen kardeşlerime ayrıca teşekkür ederim” görüşlerine yer verdi.