MHP'den aşure hayrı

MHP Efeler İlçe Teşkilatı, Muharrem Ayı’nın gelmesi nedeniyle aşure hayrı düzenledi. MHP Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın, Muharrem Ayı’nın manevi ikliminin tüm insanlığa hayırlar getirmesini diledi

MHP Efeler İlçe Başkanlığı tarafından Muharrem Ayı nedeniyle aşure hayrı düzenlendi. Hazırlanan iki kazan aşure, parti binası önünde vatandaşlara ikram edildi. MHP Efeler İlçe Başkanı Ahmet Baskın da kazanın başına geçerek vatandaşlara aşure dağıttı. Muharrem Ayı’nın manevi ikliminde hayır yapmak istediklerini dile getiren Baskın, “Aynı zamanda bugünler 12 Eylül’ün de yıl dönümüne denk geliyor. 12 Eylül 1980 darbesinin ardından şehitler veren, en büyük sıkıntıyı yaşayan siyasi hareketiz. Davamız 5 bin 500 şehit verdi. Bu vatan için şehit olan kardeşlerimize, bu dava için şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Hayrımız, ayrıca, Sakarya Meydan Muharebeleri’nin de yıl dönümüne denk geldi. Bu vesileyle, bu vatanın bağımsızlığı için canını veren tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyoruz” ifadelerini kullandı.

"TECRÜBELİ BİR KADROYUZ"

MHP Efeler İlçe Başkanlığı görevine geçtiğimiz günlerde atandığını anımsatan Baskın, “Her ne kadar yeni bir ilçe teşkilatı olarak gözüksek de, yönetimimizde yer alan pek çok arkadaşımız, 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde aktif olarak görev aldı. Seçimlere hazırlık konusunda tecrübeli bir kadroya sahibiz. Bundan sonraki süreçte de alışılmışın dışında, sahada etkin olarak çalışan bir MHP Efeler İlçe Teşkilatı profili ortaya koyacağız” değerlendirmesinde bulundu.