MHP'de istişare toplantısı

MHP Aydın İl Teşkilatı, istişare toplantısında bir araya geldi. İl Başkanı Burak Pehlivan, “MHP’nin kırmızı çizgisi de Bilge Liderimiz, Türkmen Beyimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’dir” dedi

MHP Aydın Teşkilatı’nda il ve ilçe yöneticilerinin katılımıyla istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıda hafta sonu yapılan il başkanları toplantısında alınan kararlar, ilçe başkanlarına aktarıldı. İl yöneticilerinin görevleriyle ilgili değerlendirmelerin de yapıldığı toplantıda konuşan MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan, “Ne mutlu bizlere ki, partimizin her kademesinde görev alan değerli arkadaşlarım tam bir uyum, eşgüdüm, inanç, samimiyet ve bağlılıkla üzerine düşen görevleri harfiyen yapmaktadır. İl, ilçe ve belde teşkilat mensuplarımız 31 Mart seçimlerinde başarıya inanmış, başarıya odaklanmıştır. Üretken belediyenin en güçlü çağdaş örnekleri ile Aydınlı hemşehrilerimiz için çalışmaktan, çırpınmaktan, üretmekten ve mücadeleden yorulmayacağız. Yarım asırlı partimiz günlük , anlık hedeflerle değil , Türk milletinin bekasını düşünen zeminde siyaset üretmektedir.

Şuurla, sabırla, coşkuyla, gözümüzü yüksek ufuklardan ayırmadan çalışan MHP Genel Başkanı, Bilge Liderimiz, Türkmen Beyimiz Dr.Devlet Bahçeli kırmızı çizgimizdir. Bütün meselelerin üstesinden gelmeye hazırız ve kararlıyız. Üç Hilali yükselteceğiz, Milliyetçi Hareket’i hep birlikte zirveye çıkaracağız” ifadelerini kullandı.