İstifa eden Ökkeş, memleketi Osmaniye'den AK Parti aday adayı

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, memleketi Osmaniye’de AK Parti Belediye Başkanı aday adaylığı için görevinden istifa etti.

AK Parti’de aday adaylığı başvuru sürecinin başlamasıyla birlikte Demir, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Osmaniye Belediye Başkan aday adayı olabilmek için görevinden istifa etti. Osmaniye AK Parti aday adayı Demir, “Osmaniye’nin yerel kalkınması anlamında sosyal, kültürel, ekonomik gelişmişlik seviyesini yukarıya taşıma adına adayız. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yaparken Osmaniye’de yaptığımız başarılı hamleleri belediyecilik anlamında daha yukarı seviyelere çıkarmak. Genç ve dinamik bir kardeşiniz olarak 15 yıllık bürokrasi tecrübemizi belediye hizmetleri için kullanacağız.” dedi.

Genel Müdürlüğe istifa dilekçesini sunan Demir, Mart ayından bu yana Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürütüyordu. Demir, 2004 – 2018 yılları arasında da yaklaşık 15 yıl Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürütmüştü.