Işıklıoğlu ve Uçkaç'a son görev

Geçmişte Ege Bölgesi Sanayi Odası Aydın Şubesi Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinde bulunan sanayici ve iş adamı Ahmet Tahir Işıklıoğlu ve Gazeteci Murat Uçkaç’ın babası emekli memur Yılmaz Uçkaç, son yolculuğuna uğurlandı.

Kas hastalığı nedeniyle yaşamını yitiren, 1999 – 2005 dönemi Ege Bölgesi Sanayi Odası Aydın Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı, iş adamı Ahmet Tahir Işıklıoğlu (72) ve Gazeteci Murat Uçkaç’ın babası, kalp hastalığına yenik düşen, emekli devlet memuru Yılmaz Uçkaç (72) için Bey Camisi’nde cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze namazından önce Işıklıoğlu ve Uçkaç ailesinin fertleri, başsağlığı dileklerini kabul etti. Işıklıoğlu ve Uçkaç için ayrı ayrı cenaze namazı kılındı. Kılınan namazın ardından Işıklıoğlu’nun cenazesi Tellidede Mezarlığı’nda, Uçkaç’ın cenazesi ise Kemer Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenaze törenine, Bayındırlık ve İskân Eski Bakanı Cengiz Altınkaya, Aydın Sanayi Odası (AYSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yunus Şahin, AYSO Meclis Başkanı ve ASTİM Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Maraş, önceki dönem Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda isim ve vatandaşlar katıldı.