İş adamı Güler, aday adaylığı başvurusunu yaptı

Çine ilçesinde iş adamı Halit Güler, AK Parti’den Çine Belediye Başkanı adayı adaylığı başvuru dosyasını AK Parti Çine İlçe Başkanı Mehmet Tosun’a teslim etti.

AK Parti’de 31 Mart 2019 yerel seçim aday adaylığı başvuru sürecinin başlamasıyla birlikte siyasi hareketlilik başladı.

Güler Bisiklet işletmesinin sahibi, iş adamı Halit Güler, AK Parti Çine İlçe Teşkilat'ına bir gurup partiliyle giderek, İlçe Başkanı Mehmet Tosun’a Çine Belediye Başkanı aday adayı başvuru dosyasını sundu. “Ben yok biz varız, Hepimiz birlikte Çine’yiz, Çine için hayallerimiz var” sloganıyla yola çıktıklarını ifade eden Güler, “Görev verilir ise tüm siyasi partilere gönül vermiş Çineli vatandaşlarımızın adayıyım. İlçemin şahlanması için çalışacağım” dedi.

“ÇİNE’YE AK PARTİ BAYRAĞINI DİKECEĞİZ”

İnternet üzerinden AK Parti Genel Merkezine aday adaylığı başvurusu yaptıktan sonra dosyasını AK Parti Çine İlçe Başkanı Mehmet Tosun’a dosyasını teslim ettiklerini ifade eden iş adamı Güler, “Bende yaşamış olduğum ilçeye katkıda bulunmak için aday adaylığı başvurusunda bulundum. Biz bu görev için başımızı, kolumuzu, gövdemizi taşın altına koyduk. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan görev verdiği zaman ilçem için ne gerekiyorsa yapacağız inşallah. Tabi bu görev kime verilirse verilsin biz bu dava için hizmete varız. AK Parti bayrağını Çine ilçemize dikeceğiz inşallah. İlçemiz adına hayırlısı neyse o olsun.” ifadelerini kullandı.

“ÇİNE’NİN GELECEĞİ İÇİN AK PARTİ’YE OY VERİN”

Diğer partilere oy veren vatandaşlara seslenen Güler, “Çine ilçemizin menfaati, geleceği için AK Parti’ye destek vermeye bütün vatandaşları davet ediyorum. AK Parti’ye oy vermek Çine’nin ekonomisinin canlanmasına, refah düzeyinin yükselmesine, yatırımların artmasına katkı vermek demektir. Çine’nin güzel yarınları için AK Parti’ye oy verin.” diye konuştu.