İYİ Parti Efeler'den üye seferberliği

İYİ Parti Efeler İlçe Teşkilatı, partiye kayıtlı üye sayısını artırmak amacıyla Atatürk Kent Meydanı’nda stant açtı. İlçe Başkanı İlhan Adıyaman, göreve geldiklerinden bu yana yaklaşık 700 yeni üye kaydı yaptıklarını bildirdi.


Üye sayısını artırmak için çalışmaları sürdüren İYİ Parti Efeler İlçe Teşkilatı’nca Atatürk Kent Meydanı’nda stant açıldı. Türk bayrakları ve İYİ Parti Lideri Meral Akşener’in posterleri ile parti flamalarıyla süslenen stantta bulunan partililer, partiye kaydolmak isteyen vatandaşların üyelik işlemlerini gerçekleştirdi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan İYİ Parti Efeler İlçe Başkanı İlhan Adıyaman, “Partimizin kurulduğu günden bu yana sahadayız. İnsanların dertlerini dinliyoruz, İYİ Parti’ye üye olmaları konusunda çağrı yapıyoruz. Şimdiye dek birçok vatandaşımızı, bizzat ziyaret etmek suretiyle partimize üye yaptık. Bugün de kentin işlek noktası olan Atatürk Kent Meydanı’nda stant açarak üye kaydı gerçekleştiriyoruz” dedi.

“BİRİNCİL GÜNDEM EKONOMİ”

Vatandaşın ilgisinin yüksek olduğunu belirten Adıyaman, şöyle konuştu: “2020 Şubat’ında ilçe başkanı seçildim. Aradan geçen süre zarfında ilçemizde partimize 700’e yakın yeni üye kazandırdık. Vatandaşın birincil gündemi ekonomi, geçim derdi. Her şeye gelen sürekli zamlar, insanları bunaltmış durumda. İnsanlar, mevcut iktidarın iyi yönetemediğini söylüyor. Biz de onlara iktidara talip olduğumuzu, neler yapacağımızı anlatıyoruz. Her an seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Hafta sonu Ankara’da seçim güvenliğine ilişkin programa katıldık. Sandık görevlilerimizi belirledik. Onlara eğitim vereceğiz. Mahalle teşkilatlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Koordinasyon içinde çalışıyoruz.”

İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Demirci de il yöneticileriyle birlikte standa gelerek, çalışmalara destek verdi.