İYİ Partili kadınlar kolları sıvadı

İYİ Parti Aydın İl Kadın Politikaları Başkanı Buket Saran, “Genel Başkanımızın söylediği gibi, Aydın’da her yere ateş olarak gidip, güneş olup geleceğiz” dedi.

İYİ Parti Aydın İl Teşkilatı’nın 12 Temmuz’da yapılan olağan kongresinin ardından Kadın Politikaları İl Başkanlığı görevine Buket Saran getirildi.

Görevlendirmenin ardından çalışmalara başlayan Saran, İl Yöneticisi Nilgün Kaşıkçı’yla birlikte İYİ Parti Efeler İlçe Başkanı İlhan Adıyaman ve ilçe yöneticilerini ziyaret etti. ilçe binasında gerçekleşen toplantıda önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişi gerçekleştirdiklerini belirten Saran, “İlçe Başkanımızı buradan tekrar kutlamak istiyorum, Genel Başkanı kadın olan bir partide yönetiminin yüzde 54‘ünün kadınlardan oluşturması bizi ayrıca memnun etti, 64 kişilik yönetiminin 34’ü kadınlardan, 14 kişilik Divan Kurulu üyesinin ise 8’i kadınlardan oluşuyor. Kadınlarımızla yapılan toplantı Aydın'ımıza ve partimize hayırlı olur inşallah” ifadelerini kullandı.

“SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ”

İzleyecekleri yol haritası hakkında konuşan Saran, “Liderimiz Sayın Meral Akşener’in de dediği gibi millet bizi çağırıyor. Bizler özellikle kadınlar olarak mahalle mahalle, sokak sokak dolaşacağız. Çalınmadık kapı, sıkılmadık el, dinlenmedik dert bırakmayacağız. Genel Başkanımızın söylediği gibi Aydın’da her yere ateş olarak gidip, güneş olup geleceğiz. İnşallah bu toplantıları önümüzdeki günlerde bütün ilçelerde gerçekleştireceğiz” sözlerine yer verdi.