Mezkit: Kızılay, güvenilirlikte en üst seviyede

Aydın Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Türk Kızılayı Aydın Şube Başkanı Mesut Mezkit, “Son anketlerde Kızılay, güvenilirlikte en üst seviyede. Gönüllülük esasına göre çalışıyoruz” dedi.

Türk Kızılayı Aydın Şube Başkanı Mesut Mezkit, Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Semra Şener’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Cemiyet binasında gerçekleşen ziyarette konuşan Mezkit, 19 Ocak’taki genel kurulda güven tazeleyen Şener ve ekibine yeni dönemde başarılar diledi. Kızılay’ın bir gönüllülük işi olduğunu dile getiren Mezkit, “Biz aracı kurumuz. Vatandaştan aldığımız ihtiyaç sahiplerine iletiyoruz. Biz güvenilir bir kurumuz. Son anketlerde Kızılay, güvenilirlikte en üst seviyede. Güvenilirliğe halel getirmeden ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyoruz. Basınımızdan destek bekliyoruz. Ramazan’da 25 bin kişiye iftar programımız olacak. Bunların duyurulması konusunda basından destek istiyoruz. Zaten destek veriyorlar sağ olsunlar. İlerleyen dönemde de destek vereceklerini umuyoruz” ifadelerini kullandı. Mezkit, Şener’e Türk Kızılayı logolu fincan takımı hediye etti. AGC Başkanı Semra Şener de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Mezkit ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.