İşitme testini ücretsiz yaptıracaklar

Efeler Ziraat Odası ile Si – Ser İşitme Cihazları firması arasında imzalanan protokol uyarınca, oda üyeleri ve birinci dereceden yakınları işitme testini ücretsiz olarak yaptırabilecek.

Efeler Ziraat Odası ile Si – Ser İşitme Cihazları firması arasında protokol imzalandı. Oda binasında gerçekleşen imza töreninde konuşan Si – Ser İşitme Cihazları A.Ş Aydın İl Yöneticisi Kerim Kangöz, Efeler Ziraat Odası’yla kurumsal bir anlaşma yaptıklarını kaydetti. Ziraat Odası üyeleri tanıtım kartıyla geldiklerinde, ücretsiz olarak işitme testi yapılacağını belirten Kangöz, oda üyelerine ve birinci dereceden yakınlarına, işitme cihazı alımında da yüzde 30 indirim uygulanacağını dile getirdi. İşitme cihazı pilinin, kulak kalıbının ve montajın bir yıl süreyle ücretsiz olacağı bilgisini veren Kangöz, işitme cihazının ilk bakımını da ücret almadan yapacaklarını, kulak tıkaçlarında ise yüzde 30’luk indirimin uygulanacağını kaydetti.

Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendirlioğlu da protokolün oda üyelerine ve yakınlarına hayırlı olmasını diledi. Odaya kayıtlı 14 bin üyenin olduğunu hatırlatan Kendirlioğlu, üyelere atacakları kısa mesajla protokole ilişkin bilgi vereceklerini sözlerine ekledi. Konuşmaların ardından imza işlemi gerçekleşti. Törene, Ziraat Odası Meclis Başkanı Mustafa Çıldır, Genel Sekreter Zeki Sarıoğlu ve firmanın pazarlama sorumlusu Necibe Kaya da katıldı.