HAUS personeli iftarda buluştu

Aydın’dan dünyanın pek çok ülkesine ihracat yapan HAUS Santrifüj Teknolojileri firması, çalışanlarıyla iftarda bir araya geldi.Efeler İlçesinde atık suyu, içme suyu, petrol alanında, hayvansal ve bitkisel ürünlerin işlenmesinde, sondaj, kimya ve endüstri gibi bir çok alanda kullanılan ürünler üreten HAUS, Ramazan ayı dolayısıyla Akarsu Park’ta çalışanlarına ve ailelerine iftar programı düzenledi. Yaklaşık 800 kişinin katılmış olduğu iftar programında semazen gösterisi ve müzik dinletisi ilgiyle izlendi.

Kaliteli ve etkin mühendislik çözümleriyle müşterilerine hizmet eden Haus Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.Genel Müdür Hakkı Gözlüklü, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileyerek “Aramızda olmayan coğrafi konumu nedeniyle gerek dış sahada gerekse Hollanda’da olan arkadaşlarımıza selam gönderiyorum. Bugün Haus Ailesi 400’ü aşan üyesiyle konusunda gerek ülkemizin gerekse dünyanın en tecrübeli firmalarından biri konumuna gelmiştir” dedi.

Başarılarının arkasında değerli çalışma arkadaşlarının bulunduğunun altını çizen Gözlüklü, “Ramazan ayı birlik ve beraberliğin olduğu olanın olmayanla paylaştığı, küslerin barıştığı bir ay. Bugün bizler bir arada kutluyoruz bu ayı. Ben ümit ediyorum ki bu birliktelik gün geçtikçe daha da büyüyecek ve ileriye gidecek. Malum ülkemizin önünde seçim olsun, ekonomik zorluklar olsun buna rağmen Haus’un elindeki ve önündeki işleri sayesinde çok iyi yerlerde olduğumuzu bu kurumun başındaki biri olarak aktarabilirim. Gerek yeni işler, gerekse yeni ülkelerle sizlerle birlikte Haus’un gücünü ileriye taşıyacağımıza eminim” diye konuştu.

İftar yemeğinin ardından konuklara dondurma, limonata, Osmanlı macunu dağıtıldı.