Grup Duman, Aydın’da hayranlarıyla buluştu

Aydın’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü kutlamaları, Türkiye’nin sevilen gruplarından Duman konseriyle tamamlandı. Ünlü Rock Grubu Duman, Aydın’daki konseri ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.Aydın Büyükşehir Belediyesi, kurtuluş zaferi kutlamaları kapsamında Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlediği konserde rock grubu Duman sahne aldı.

Konser öncesi Kent Meydanı’ndaki havuzda ateş, su ve ışık gösterisi yapıldı. Vatandaşlar, özellikle ateş gösterisini cep telefonuyla kaydetti.

Daha sonra konser alanına geçen vatandaşlara hitap eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çercioğlu, “Kurtuluş günümüz kutlu olsun. Gençlerle kurur duyuyorum. Bu gençlik olduğu sürece Türkiye Cumhuriyeti devletinin sırtı yere gelmez. Türkiye çok zor bir süreçten geçiyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı olarak her zaman yanınızdayım. Hepinize iyi eğlenceler diliyorum.” dedi.

Duman hayranları konser alanını hınca hınç doldurdu. Binlerce vatandaşın katılmış olduğu konserde, Başkan Çerçioğlu, gençlerle birlikte en önde Duman’ı dinledi. Sevilen parçalarını hayranlarıyla birlikte seslendiren grup Duman, sahne performansları ve muhteşem sesleriyle ile göz doldurdu. Konserden sonra havai fişek gösterisi yapıldı.