FİLM BİTTİ

Beklenen oldu, ligin son haftasına geldik. Her sezonda ligden düşen Zeybekler bu maçtan sonra bu ligden de düşmemek için play-off oynayacak. Nereden nerelere geldik.

Lig bitmeden ligi bitiren futbolcular vardı. Kadroda olmayan futbolcular çoğunluktaydı. Bize gelen duyumlar parasal konulardı.

Aydınspor 1923 Yatağanspor maçını kısaca özetlersek hak eden kazandı diyelim. Koşan, mücadele eden, daha çok puanı isteyen takım Yatağanspordu. 67. Dakikada Onurcan’ın ceza sahası içinde plase vuruşunda top filelere gidince deplasmanda 0-1 öne geçti. Bu golde maçın skoru oldu.

Zeybeklerde futbol adına ne bir paslaşma, ne bir şut, ne bir varyasyon, ne teknik, ne taktik, ne de bir zerafet, ne de bir incelik vardı. Hocası olmayan siyah beyazlılarda futbolcular kendi kafalarına göre takıldılar. Al gülüm ver gülümdü adeta. Tatsız, tuzsuz hedefi olmayan bir maç izledik. Zeybeklerde kadro eksik olunca altı tane 2001 doğumlu gençler kadrodaydı.

Sezon başında halkın takımı olarak beklentiler lige geri dönmekti. Ama evdeki hesap çarşıya uymadı. Şimdi ne yazık ki bu ligde de kalmak için play – off oynayacağını bir kez daha yazalım. Bölgesel Amatör Ligde başarısızlıkla dolu bir sezon ve film maalesef siyah beyazlılar’da kötü bitti.

Koskoca basında az taraftarla birlikte bu son maçta Kazım, Türker ile birlikte üç kişi izledik. Nereden nerelere geldik.

Siyasilerin seçim zamanında uğrak yeri olan Adnan Menderes Stadında işi biten siyasileri göremedik. İşleri bitince herkes evine döndü. Şimdi ne arayan var, ne de soran. BUGÜNÜN YARINI DA VAR. Hey gidi siyaset sen nelere kadirsin. Stad da öksüz takım kaldık.

Play- off oynayacak Zeybekler bu oyuncu yapısıyla bu oyunuyla işlerinin zor olacağını düşünüyorum. Geçtiğimiz sezonda Çine Madranspor – Kuşadasıspor maçında Kuşadasıspor rakibini 1-0 yenerek, BAL’ın dışına iterek BAL’a yükselmişti. Bizden de bir hatırlatma diyelim.

Aydınspor 1923’ün Play- off’taki rakibi de ya Yıldızspor, yada Karpuzlu Belediyespor ile oynayacak. Güzel günlere

Kalın sağlıcakla…

FİLM BİTTİ