Elbir çifti toprağa verildi

Uşak’ta meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Aydınlı Ebru (45) ve İsmail Elbir(49) çiftinin cenazesi öğle namazına müteakip Bey Camisinde kılınan namazın ardın Kemer Mezarlığına toprağa verildi.

Banaz ilçesi Büyükoturak beldesi yakınlarında geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden İsmail Elbir ve eşi Ebru Elbir çifti, Beycamisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Kemer Mezarlığı'nda toprağa verildi. Çiftin cenazesine katılan yakınları gözyaşı döktü.

Cenazeye, AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, MHP Aydın İl Başkanı Burak Pehlivan ve AK Parti Efeler İlçe Başkanı Çağatay Gülaştı katıldı.

Öte yandan kazada hayatını kaybeden İsmail Elbir'in elektrikçi olduğu, eşi Ebru Elbir'in ise öğretmenlik yaptığı belirtildi. Aydın'dan Eskişehir'e gitmek için yola çıkan çiftin, Orhan Gazi Üniversitesi'nde Kimya Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi olan ve aynı kazada yaralanan oğulları Zorbey Elbir'in (19) kalması için kiraladıkları eve eşya yerleştirmeye gittiği öğrenildi. Kazada yaralanan Zorbey Elbir'in ise hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.