Efeler Belediyesi'nden türkü ziyafeti

Efeler Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu'nca verilen konser, Efelerli vatandaşlara türkü ziyafeti yaşattı.

Aydın Kültür Merkezi Dr. Hidayet Sayın Sahnesi’nde gerçekleşen Efeler Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Konseri’nde vatandaşlar kendilerine türkü ziyafeti yaşatılmasına imkan sağlayan Demokrat Parti’den aday olan Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı dakikalarca alkışladı.

Yoğun bir katılımla gerçekleşen konserde, Efeler Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu’nun yanında konuk sanatçı olarak konsere katılan Senem Ersin Genç vatandaşlara türkü ziyafeti yaşattı. Şef Nedim Tarımcıoğlu yönetiminde, ‘Hangi Bağın Bağbanısan’, ‘ Mihriban’, ‘Denizli’nin Horozları’ gibi çok sayıda eserin seslendirildiği konserde konuk sanatçı Senem Ersin Ergenç de seslendirdiği türkülerle vatandaşlardan tam not aldı.

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Her biri artık Efeler Belediyesi ailesinin birer bireyi olan koro üyelerimiz, konuk sanatçımız Senem Ersin Genç ve Şef Nedim Tarımcıoğlu sayesinde bu akşam hepimiz geçimi de seçimi de unutturacak güzellikte bir zaman dilimi geçirdik. Kendilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Canlarına sağlık, yüreklerine sağlık” dedi.