Doğum gününe özel evlilik teklifi

Aydın’ın Nazilli ilçesinde ilginç bir evlenme teklifi daha yaşandı.Nazillili genç âşık Necati Sağlam kız arkadaşı Sevim Takkalı’nın doğum günü için gittikleri yemekte ilginç bir evlilik teklifi gerçekleştirdi.

Kız arkadaşını doğum gününde Nazilli’de Menderes restauranta yemeğe davet eden genç, pankartlar ve havai fişek eşliğinde diz çökerek evlilik teklifi yaptı. Nazillili çift Sevim Takkalı’nın doğum günü için yemekte buluştu. Yemeğin ardından gezintiye çıkan genç çiftlerden Sevim Takkalı gördükleri karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Arkadaşları ile birlikte pankartlar ve havai fişekler eşliğinde diz çöken Necati Sağlam, Takkalı’ya evlenme teklifi etti.

"Hep beni sana getirecek yollar, Senle bana açılacak kapılar, Kokunla dolu odalar istiyorum. Her şeyden çokta senle anlam bulan sıcak bir yuva istiyorum. Benimle evlenir misin?’’ yazılı pankartla, havai fişekler karşısında şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemeyen Sevim Takkalı, evlenme teklifine de "evet" dedi. Yere diz çöken Necati Sağlam tek taş yüzüğü takıp mutlulukla sarıldılar.