Doğan Mahallesi'ne Özakcan'dan ziyaret

Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’ın rutin olarak düzenlediği mahalle ziyaretlerinin bugünkü durağı Doğan Mahallesi oldu.

Mahalle halkının sıcak karşılamasıyla vatandaşlarla biraraya gelen Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan’a, Doğan Mahallesi Muhtarı Mustafa Ali Hortum daeşlik etti. Doğan Mahallesi sakinleri Efeler Belediye Başkanı Özakcan’ınziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek,” Başkanımız Mesut Özakcan’ıçok seviyoruz. Kendisi bizim abimiz, babamız. Bugüne kadar hiçbir talebimizigeri çevirmedi. Efeler Belediyesi hep yanımızda oldu. Bugün mahallemizegerçekleştirdiği ziyaretten dolayı kendisine çok teşekkür ederiz, Allah başımızdaneksik etmesin” dedi.

Vatandaşların taleplerini ve önerilerini her zaman yerindedinlemeyi önemsediklerini belirten Başkan Özakcan,” Yeni kurulan bir belediyeolmanın sıkıntılarını başta hep birlikte yaşadık ama hiçbir hizmetimizdevatandaşımızı üzmedik. İmkanlarımız ölçüsünde her sorunu çözüme ulaştırdık. Herzaman mazeret değil çözüm odaklı çalıştık. Bugünde sizlerin memnuniyetinidinlemek bizleri de çok mutlu etti” şeklinde konuştu.

Vatandaşlar, çay içerek sohbet ettikleri Başkan Özakcan ileziyaretin sonunda günün anısına toplu fotoğraf çektirdi.