Böyle işkence görülmedi

Aydın’ın Nazilli İlçesinde zeybek oynayarak kız evine gelen Fanatik Galatasaraylı damada, gelinin ağabeyi ilginç bir işkence yöntemi uyguladı. Fenerbahçeli olan gelinin ağabeyi, Galatasaraylı damada sarı lacivert formayı giydirdi.

Trajikomik olay, Aydın’ın Nazilli ilçesinde gerçekleşti. Nazillili Uzman Çavuş Mustafa Alcacı, öğretmen olan nişanlısı Selin Baldır ile geçtiğimiz günlerde dünya evine girdi. Damat işkenceleri konusunda çığır açan gelinin ağabeyi Avni Baldır, düğün öncesinde kız almaya gelen Fanatik Galatasaraylı damada, Fenerbahçe forması giydiği takdirde gelini vereceğini söyledi. Bu duruma bir müddet direnen talihsiz damat, ağabeyin bu şartını üzülerek kabul etmek zorunda kaldı. Koyu Galatasaraylı damat, istemeye istemeye de olsa davul zurna eşliğinde formayı giydi.

Fenerbahçe marşı eşliğinde gelini evden çıkaran damat Mustafa Alcacı, “Bir yaşıma daha girdim. Kültürümüzde damat işkenceleri var ama böylesini ilk defa gördüm. Koyu bir Galatasaray taraftarı olarak normal şartlarda hayatta Fenerbahçe forması giymezdim ama işin uçunda sevdiğim kadın olunca mecbur kaldım. Bir daha bana kimse bu formayı giydiremez” dedi.