AY-SİAD'dan veterinerlere ziyaret

Aydın Yönetici Sanayici ve İş Adamları Derneği (AY-SİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Özen Gündüz ve yönetim kurulu üyeleri, Aydın Veteriner Hekimleri Odası’nın yeni başkanı Veteriner Hekim Cemil Şahin ve yönetim kuruluna ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu

Aydın Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Cemil Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan AY-SİAD Yönetim Kurulu, dernek faaliyetleri ve gelecekte hayata geçirilmesi düşünülen projeler hakkında oda yönetimini bilgilendirdi.

Göreve yeni seçilen oda yönetiminin veterinerlik mesleği ve ülke camiasına hayırlı uğurlu olmasını temenni eden AY-SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Özen Gündüz; “Biz dernek yönetimi olarak, üyelerimiz ile kurumlar arasında köprü vazifesi görmeye azami çaba sarfediyoruz. Aydın Veteriner Hekimleri Odası’yla da her türlü iş birliğine hazırız, mesleki çalışmalarınız esnasında üzerimize düşen tüm konularda elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi isteriz” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Aydın Veteriner Hekimleri Odası'nın yeni Başkanı Cemil Şahin ise “Bizler çok kutsal bir mesleği icra ediyoruz, meslektaşlarımız yoğun bir şekilde mesai mevhumu gözetmeksizin toplum ve hayvan sağlığı için çalışıyorlar. Ancak maalesef özlük haklarımız bir bir elimizden alınıyor. Kaybedilen hakların geri alınması, mevcut haklarımızın muhafazası için var gücümüzle çalışacağız. Bu noktada sizler gibi başarılı projelere imza atmış sivil toplum kuruluşları ile iş birliği ve diyalog halinde olmaktan memnuniyet duyacağız” ifadelerini kullandı.