24 yaşında muhtarlığa talip oldu

Efeler’de yaşayan 24 yaşındaki Ahmet Özçelik, Orta Mahalle Muhtarlığı’na talip oldu. Gençlerin söz sahibi olması için aday olduğunu belirten Özçelik, daha yaşanabilir bir mahalle sözü verdi.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere üç aydan az bir zaman kalırken, muhtar adayları da ortaya çıkmaya devam ediyor. Efeler’de yaşayan 24 yaşındaki Ahmet Özçelik, Orta Mahalle Muhtarlığı’na aday olduğunu açıkladı. Adnan Menderes Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü mezunu olan Özçelik, büyük giyim mağazalarında satış danışmanlığı ve yöneticilik yaptığını söyledi. Aynı zamanda muhasebe işlerinde çalıtığını anlatan Özçelik, muhtarlığın topluma dokunabilen önemli bir makam olduğunu kaydetti. Kişilerle değil hizmetlerle yarışacağının sözünü veren Özçelik, hakkaniyet ölçüsü çerçevesinde muhtarlık yapacağını aktardı.

DOĞALGAZ İÇİN ÇALIŞACAK

Vaatlerinden de söz eden Özçelik, hayırsever iş adamları ve kurumlarla görüşerek ihtiyaç sahibi öğrencilere burs bağlatmak için çalışacağını dile getirdi. Muhtarlık içerisinde küçük bir mağaza açıp öğrencilere ve mahalle sakinlerine kıyafet yardımı yapacağını da belirten Özçelik, yetkili mercilerle görüşüp mahallenin doğalgaz sorununu gidermeye çalışacağını kaydederek, belediyeyle koordineli şekilde çalışarak Orta Mahalle’yi daha temiz ve yaşanabilir hale getireceğinin sözünü verdi. Özçelik, kış aylarında mahalle sakinlerine sıcak çorba ve salep ikram edeceğinin de sözünü verdi.