Hüsamettin Kaçar

Hüsamettin Kaçar

AYDIN’IN PARLAYAN YILDIZ’I YILDIZSPOR…

Aydın futbolunda yeni bir soluk yeni bir heyecan getirecek olan Yıldızspor Bölgesel Amatör Lige hoş geldin.

Efsane başkan Kenan Duman’ın vefatından sonra bayrağı devir alan Kaya Özcan ve arkadaşları kulübü her yıl üstüne koyarak Aydın da marka bir kulüp yarattılar.

Geçtiğimiz sezon BAL’a çıkmayı son maçta kaçıran Yıldızspor bu hedefinden hiç şaşmadı. Mehmet Öztürk hoca ile yola devam ederek bu sezon mutlu sona ulaştılar.

Kaya Özcan ve arkadaşlarında birlik ve beraberlik, sevgi saygı dayanışmanın en güzel örneklerini Aydın spor camiasına gösterdiler. Böylesine genç enerjik, akıllı, kültürlü, eğitimli, kibar ve mütevazi arkadaşlar gerektiğinde yatağı yorganı kulübe sererek her zaman alt yapı ve üst yapının yanında oldular, müthiş bir çalışma örneği gösterdiler, takım oyunu bu olsa gerek.

Aydın da alt yapısıyla üst yapısıyla siyaset üstü bir kulüp olan Yıldızspor’u tüm STK’lar odalar, borsa, kentin dinamikleri, kenti yönetenler Aydın futbol severleri, Büyükşehir ve Efeler Belediyesi tesis yönünden de Yıldızspor’un yanında olmalı ve onlara destek olmalıdır diye düşünüyorum.

Yıldızspor bundan sonraki hedefte bu ligde sağlam durmalı, zaman içinde de hedefi yükselmeli alt yapıda parlayan gençleri oynatarak bu gençleri Türk futboluna kazandırmaya devam etmeli. Futbolcu satışından gelecek maddi girdiyle Yıldızspor Ege futbolunda ikinci bir Altınordu modelini yaratmalıdır.

Asalet zarafet ve bilgi birikimleri ile nasıl da güzel yakışacak Yıldızspor BAL’a Kurumsallaşmayı, şeffaflığı, ilke edinen Yıldızspor BAL’da dış saha deplasmanlarına giderken tek tip armalı kıyafetleriyle yola çıkmalı. Bir kulübün nasıl bir marka değeri olduğunu göstermelidir, bu da benim naçizane tavsiyem olsun. Başarılar Yıldızspor.

Güzel Günlere

Kalın Sağlıcakla.